| anonim_4396 a întrebat:

Trebuia sa imi vina pe 7 octombrie, am facut testul barza cam pe data de 9 octombrie si mi-a iesit negativ mi-a intarziat 3 zile dupa ce mi s-a terminat ciclu adica pe 16-17 a 1 si a 2 zi am facut dragoste cu prietenul meu neprotejat si mi-a curs un pic de sange e posibil sa fi ramas gravida? precizez am avut si niste scurgeri si dureri de spate inainte sa imi vina ciclu.

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Testul se face cam dupa 7 zile cel putin de la contact. Mai fa un test ca sa te asiguri. Este posibil. Doar testul te ajuta sa te linistesti.

| pisoias29 a răspuns:

Hmm, ai facut testul dups 2 zile ar fi trebuit sa mai astepti putin, dar probabil erai ingrijorata.Sunt sanse sa fi ramas, dar Kratos are dreptate cel mai bine ar fi sa faci din nou un test. Bafta...si ca un sfat: data viitoare protejeaza-te happy