| Crisstttina a întrebat:

Trebuia sa-mi vina menstruatia in 13, suntem in 20 si totusi nu mi-a venitsad Oare din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Nu ai de ce sa iti faci griji.
Se poate intampla sa nu iti mai vina deloc o luna sau 2 la rand. Mie mi s-a intamplat. Nu e problema, stai linistita :). Eu m-as bucura sa nu imi vina o luna ca sa ma pot si eu balaci...
Totusi, fii in garda sa nu cumva sa vina pe neasteptat. Probabil ai ciclu neregulat sau pur si simplu sare o luna.
Uite alte informatii aici :
http://healthy.kudika.ro/......atiei.html

Sper ca am ajutat.

1 răspuns:
| ayosmdk a răspuns:

Mda... mie trebuia sa imi vina pe 8 laughing
Stai linistita, mie mi-a intarzit si 6 luni, dar sunt tot aici, vie si navatamata laughing