| sárgablood a întrebat:

Trebuie sa fac la scoala un proiect despre Halloween si trebuie sa scriu ce e bine sa faci ca sa te pazesti se ce nu trebuie sa faci! Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes! Mercii! Funda happy

2 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Sa te pazesti de ce? de vampiri varcolaci fantome, chestii? pai ca sa te pazesti de vampiri ar trebui sa ai o planta care se numeste verbina aceasta ii tine departe pe vampiri, le usuca pielea.ca sa te pazesti de varcolaci trebuie sa ai o salba de usturoi sau busuioc are acelasi efect ca la vampiri.de fantome ca sa le vezi faina...si vezi tu ce idei iti mai pornesc din ce am scris.pa sper ca ti-a fost de folos

| sárgablood explică:

Merci :* si apropo la varcolaci e mai bine cu argintulwinkinghee hee