| nevermind3322 a întrebat:

Vreu sa va cer ajutorul. Este vorba de un proiect pentru scoala despre Baroc. Stiu ce trebuie sa scriu in proiect, insa trebuie sa creez si niste fise pentru colegi in care sa le pun niste intrebari sau sa le fac un rebus sau ceva jocuri. Va rog sa ma ajutati! Voi ce idei aveti in legatura cu fisa? Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| wrath007 a răspuns:

Pai sa spunem ca ai terminat de scris proiectul pe foaie sau pe altceva, dupa aia orneaza-l cu poze scoase la mprimanta, fasii colorate, desene si asa mai departe! funda te rog?

2 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Pai fale amuzante ca sa nu ii plictiseasca pe colegi si fale viu colorate
!happy

| nevermind3322 explică (pentru wrath007):

Imi poti da un raspuns ceva mai concret, daca te rog? big grin

| wrath007 a răspuns (pentru nevermind3322):

Pai sa spunem ca ai terminat de scris proiectul pe foaie sau pe altceva, dupa aia orneaza-l cu poze scoase la mprimanta, fasii colorate, desene si asa mai departe! funda te rog?