| DarkShina5566 a întrebat:

Trebuie sa fac un desen cu privire la francofonie, numai ca nu stiu ce sa desenez.Nu am nici cea mai mica idee. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| M4gd4L3n4 a răspuns:

Da. fa cateva steaguri de tari tinute de niste maini.dar sa se vada doar mainile.

sau fa un copac mare, si pe coroana deseneaza steagul frantei. aaaa, sau un fluviu, si langa el turnul eifel, si in jurul sau niste oameni care se tin de mana si zambesc. darun om sa fie negru, unl alb, unul asiatic etc

1 răspuns:
| OulEcuVoi a răspuns:

Poate ca acesta nu e raspunsul pe care il vrei, dar cel mai important la un desen, sau pictura etc. e sa fie ideea ta si sa fie cat mai originala. Scucces!