| Astrid47 a întrebat:

Trebuie sa ii cumpar cadou de craciun unei colege. Mentionez ca e rockerita si de aici implicit se intelege ce ii place dar am epuizat deja majoritatea ideilor cumparandu-i cadou de ziua ei... Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Cumpara-i un CD original al trupei preferate.

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Daca e de Craciun, cupara-i ceva legat de Craciun, nu de ea. Cumara-i o cana, un bibelou, o ciocolata, o caiula, o esarfa, sosete (ca si gluma), o lumanare draguta cu suport, un ursulet de plus... Nu trebuie sa aiba legatura cu rock-ul. Alea poti sa i le dai la anul de ziua ei.

| Sociopat a răspuns:

Un glont sa si-l puna la gat.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Un tricou negru cu o trupa rock, o bratara cu tinte...

| PaulMacca a răspuns:

Uite aici niste idei :

-poti sa ii cumperi un tricou cu trupa ei preferata
-un set cu CD urile trupei ei preferate
-sau albumul trupei ei preferate
-poate o jacheta (de piele sau de blugi )
-poti sa ii cumperi un autograf, exista pe internet, pe site-uri precum Amazon sau Ebay, oameni care vind CD-uri ale trupelor cu autograful membrilor
-asta mi se pare un cadou amuzant, poti sa ii cumperi o... figurina! :)))
gen : http://www.defilme.ro/....../index.php
-o biografie sau poate gasesti un CD mai rar, gen : http://ecx.images-amazon.com/images/I/81o5RZfWzwL._SL1500_.jpg
-Iai ceva ce o reprezinta, astea a fost niste idei... Sper ca te am ajutat! :)
Bafta!

| Anonima69Sexylove a răspuns:

Cel mai fain cadou care ai putea face unei fete rockerite este :
- Un tablou pe care scrie 'Rock for Life \m/ '
- Un creier de mort in varianta mai mica laughing
- Si un lant mai ciudat laughing