| boos2003 a întrebat:

Trebuie sa-mi incarc cartela Cosmote si nu stiu cati euro sa bag 5 euro, 2 euro sau 7 euro?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Depinde cat vorbesti! daca ai prietena si vb foarte mult la telefon, baga 7, o sa primesti si ceva bonusuri, clar!
Daca esti solo, si vb doar cu prietenii, incearca 5, nu are rost mai mult!
Sau daca esti un picut zgarcit, incearca si cu 2, las' sa te mai sune si altii oh go on

2 răspunsuri:
| Iustina_1557 a răspuns:

De obicei eu bagam 5 euro pentru ca aveam extraoptiuni si imi dadea si cativa eurocenti bonus si minute in retea!
Deci 5 euro

| Marian32 a răspuns:

Baga 7 sa fie