| stefyk97 a întrebat:

Trebuie sa scriu pentru dirigentie un eseu cu titlul "Stiu ca pot"... putin ajutor?

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"Stiu ca pot, sa ma trezesc dimineata, ca sa ma pregatesc pentru scoala...asa cum stiu, ca pot, ca dupa o zi plina de activitati diverse, seara pot sa ma culc linistita.", umple locul cu punctele de suspensie cu orice faci peste zi, pentru ca sa reusesti in viata, trebuie sa demonstrezi ca acest eseu este unul pozitiv, nu?!

| DaftPunk a răspuns:

Daca sa zicem ca iti e frica de ceva...sa zicem de inaltimi poti scrie ca tu sti ca poti sa iti invingi frica urandu`te pe u bloc inalt sa zicem. SPer ca te-am ajutat.