| andrey333 a întrebat:

Trebuie sa spun unele cuvinte despre un profesor la cursul festiv si nu am idee ce sa spun. Propuneri?

P.S: Profesorul pe care il am e de religie si este femeie

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loker a răspuns:

De-a lundul acestor ani ( sau; pe parcursul anului), ne-ati fost alaturi, ne-ati fost aproape pe drumul nostru spre cunoastere; ne-ati ajutat cu sfaturi.Ati fost si buna dar ati fost si rea cand a trebuit. Ne-ati fost ca un parinte si de aceea noi va iubim. Va uram o vara placuta!

4 răspunsuri:
| heyromania a răspuns:

Doamnei... pentru ca pe parcursul acestor ani ne-a sadit in suflet si in crez pe Dumnezeu, cel unul in fiinta si intreit in persoane, Tata, Fiul si Duhul Sfant! ( sper sa fie ortodoxa sau catolica, cel putin asa am scris eu)

| andrey333 explică (pentru heyromania):

E prea exagerata sa fim seriosi laughing

| Loker a răspuns:

Pai poti spune ca v-a invatat multe, v-a ajutat foarte mult, v-a fost alaturi, v-a luminat calea. Chestii din astea emotionante, sigur o sa ii placa. FUNDA?

| andrey333 explică (pentru Loker):

La asta m.am gandit si eu daca dezvolti si o faci de cateva randuri ai funda

| Loker a răspuns (pentru andrey333):

De-a lundul acestor ani ( sau; pe parcursul anului), ne-ati fost alaturi, ne-ati fost aproape pe drumul nostru spre cunoastere; ne-ati ajutat cu sfaturi.Ati fost si buna dar ati fost si rea cand a trebuit. Ne-ati fost ca un parinte si de aceea noi va iubim. Va uram o vara placuta!