| anonim_4396 a întrebat:

Trec acum in clasa a 8a iar la anul am examen ..parintii mei sunt foarte stresati si ma tot zapacesc (sa citesc, exercitii mate).Cum a fost la examen? as da la chimie-biologie...dar imi trebuie o medie mare. sfaturi plz...

4 răspunsuri:
| Manfred a răspuns:

A fost foarte simplu.am avut si eu un colge cu niste parinti ca ai tai acre a lucrat tot anul(eu n-am facut nimic) si a laut mai putin ca mine, asa ca relaxeaza-te

| anonim_4396 explică (pentru Manfred):

Mersi.dar depinde si de medie ..eu anul asta am avut medie mare in cl a 5a si a 6a dar anul asta am terminat cu 7, 87. tu cat ai avut?

| Manfred a răspuns (pentru anonim_4396):

9.79

| AliGab a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci trebuie sa muncesti ceva mai mult anul acesta happy. Doar prin munca se obtin rezultate mai bune.