| bombo9 a întrebat:

Tu ce ai face casa te imprietenesti cu persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

As incerca sa intru in gasca lui si sa il ascult cand vrea sa-si descarce sufletul, apoi imi descarc si eu sufletul(dar ai grija ce spui). i-as sari in ajutor cu orice ar avea nevoie.

3 răspunsuri:
| believe a răspuns:

Pentru fete cred ca cea mai usoara si facila metoda este de a-si face prieteni comuni cu dinsu, de a-l cistiga printr-un cuvint la momentu potrivit, printr-o atingere de mina, ceva!

| another_emo_girl a răspuns:

Pai as incepe cu un ''salut'', privind fix in ochii lui, apoi as trece la ''ce faci?'', apoi l'as invita in oras, unde continuu cu putin flirt. apoi depinde de reactie.

| alibaba a răspuns:

Cadouri.