| titicristina21 a întrebat:

Turism sau alimentatie\? unde se castiga mai bine si de ce|?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Depinde la ce nivel o să lucrezi. Nu poți zice exact, una e să te faci unul care dă băutură la o cârciumă și alta e să lucrezi la un restaurant din ăla mare și luxos din China. Cam așa e și cu turismul. Depinde ce îți place ție și ce vezi mai accesibil pentru tine. Mie de exemplu mi-ar plăcea turismul mai mult dacă ar fi să aleg, e frumos să lucrezi la un hotel sau să călătorești sau chiar să ai o pensiune(unde trebuie multă investiție și sincer nici nu știu dacă e nevoie de turism).