| rapprey a întrebat:

Uare mai exista in ziua de azi un prieten adevarat?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Si eu ma intreb des... oh go on. unii asa prefacutzi is sad. poate ca exista. dar trebuie sa cautzi muuuult.
Sa nu ai incredere in oricine.

byeee:*

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Atat de mult ti-a luat sa ma gasesti?smug laughing
tongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Exista dar trebuie sa-l cauti mai mult timp pana il gasesti.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| Ana a răspuns:

Mai rar gasesti

| Antrax a răspuns:

Normal e chiar in vecini e cel mai bun prieten ma ajuta oricand il cunosc de cand eram mici de 2 ani ne jucam impreuna in nisiplaughing

| SweetCandy a răspuns:

Da exista....trebuie doar sa ai norocul sa intalnesti o persoana care chiar meriat increderea tahappy

| Chocolate a răspuns:

Pentru mine"prieten adevarat" este o metafora sau pur si simplu intra in sectiunea "S. F"

| Pepper9 a răspuns:

Poate exista, dar eu zic ca un prieten adevarat este mama sau tatal tau...happy

| Encore a răspuns:

Da

| mariamarybu a răspuns:

Nu multi stiu ce inseamna cuvantul "PRIETENIE SAU PRIETEN"

| sorin a răspuns:

Poate unu imaginar,"Adrian"laughing

| Yly a răspuns:

Da..numai ca sta ascuns si trebuie sa cauti binehee hee

| andreig a răspuns:

In primul rand se scrie "oare" cu o si nu cu u... si da mai exista nu un prieten adevarat ci mai multi! Eu am cativa si sper sa nu ii pierd si sa`mi fie alaturi pentru totdeauna.

| mioara a răspuns:

Prieteni tii castigi.

| Babushka a răspuns:

Da exista pot zice asta pentru ca am o prietena adevarata ne cunoastem de ani. si in ziua de azi e alaturi de mine in tot cea ce fac

| christabell a răspuns:

Il recunosti usor:iti intinde o mana si iti mangaie inima.

| cîrne a răspuns:

Poate ca inainte sa ne pui noua intrebari existentiale, ar fi mai bine sa ti-o adresezi mai intai tie? uare tu poti fi un prieten adevarat?

| I'm just me a răspuns:

Da exista. Cel putin eu am prieteni adevarati.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Exista, dar ii gasesti foarte rar.

| cery a răspuns:

Da exista multi tardatori care cica s prieteni
majoritatea prietenilor mei adevarati sunt baietii da nu-s dcwinking

| andreea89 a răspuns:

Da da eu sunt unul dintre ei :tongue si nu glumescsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista... dar nimeni nu stie cand dai peste el/eiwinking.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal k sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista... dar e pe cale de disparitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista...dar e pe cale de disparitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu prea cred1am patit-o nu demult, chiar vara asta ca cea mai buna prietena se intilneshte cu fostul prieten

nu nu sunt sunt doar o multime de tradatori care abia asteapta sa profite de okaie si sa-ti faca un rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar mai gasesti un prieten adevarat. Uni iti spun ca-ti sunt prieteni, dar tu ne trebuie sa te increzi in ei, doar dupa ce vei vedea ca ei tin la tine!

| deniii a răspuns:

Parerea mea este ca exista prieteni adevarti :p

Trebuie doar sa-i descoperi...
Cea mai buna prietena a mea este din alt oras dar s`a dovedit a fi o prietena adevarata... chiar daca nu ne-am vazut niciodata nu m`a lasat la greu.

B`bye :*