| anonim_4396 a întrebat:

Uitaati! Cred ca-mi place de un baiat nu radeti de mine dar a fost prima mea imbratisare (de la un baiat) daruita de el e in clasa cu mine se numeste Andrei ei si trebuia sa ne dam cadouri intre noi si l-am nimerit pe el nu-l suportam ma poreclea cu colegul de banca m-am simtit prost dar cand i-am dat cadoul m-a imbratisat m-am simtit uimitor nu v-a dati seama si cred ca il vreau ca iubit dar e badaran e foarte badaran si nesimtit AJUTOR CE SA FAC? d-au funda

Răspuns Câştigător
| SellyStefy00 a răspuns:

- Avand in devede ca e badaran si nesimtit [cum ai spus si tu] eu zis sa mai lasi, adica comporta-te frumos cu el, petrece timp cu el [daca vrei] dar nu il recomand ca iubit. Adica poate sa te faca sa te simti prost, stanjenita si dupa iti va parea rau.
Dar mai este o varianta, daca petreci timp cu el, poate ca nu este chiar asa de nesimtit pe cat pare. Zic si eu.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Dau* funda

Nu ai ce sa faci, esti foarte usor de influentat si de cucerit. te-a imbratisat pentru ca era bucuros ca a primit un cadou. Asa e frumos sa reactioneze orie om normal.
Daca e badaran si nesimtit cum poti sa il vrei ca iubit? Treci peste si lasa-l in pace. Sau fa-i un cadou in fiecare zi ca sa te imbratiseze laughing