| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Uitati am un virus destul de dificil care nu pot sa il anihilez. E un rootkit. Ce face ala si cum scap de el? Ce antivirus imi recomandati, gratis daca se poate?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Sunt multe tipuri de antivitusi!
Nod32 editia 4-5
AVG 2012
Alege unul dintre ele iti distruge virusul dar nu o sa te frece mereu la cap licenta este de 30 zile la fiecare.
http://www.eset.ro/download/antivirus-gratuit-free-trial.php
Smart Security 5 (securitatea internet)
NOD32 Antivirus 5 (securitatea pc)
http://free.avg.com/us-en/free-antivirus-download
Scapi de acel virus la 2 scanari nu mai ai virus pot sa-l pui pe automat si nu iti mai cere sa faci scanari se scaneaza singur! Nod 32 este mai bun din cauza ca la interfata de pe desktop nu iti merge in relog cum sunt la alti poti seta interfata cum vrei sa-ti mearga mai bine sau mai greu.

3 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Avast e cel mai bun!

| 21ndstillachild a răspuns:

Cu pc internet tools, cauta si tu licenta pe net

| OoOAdelinOoO a răspuns:

Avast!