| Dya_2611 a întrebat:

Uitati care e problema, imi place foarte mult sa dansez si sa ma destainui dar cand nu e nimeni in preajma, nu stiu ce sa fac, am un corp frumos, nu prea am sani dar nu prea exista nici o problema si as vrea sa stiu ce sa fac sa nu imi mai fie rusine.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Stiu cum etongue.Pana sa ma apuc de dans asa eram si eubig grin pana cand intr.o zi fara sa-mi dau seama m.a vazut mama cand dansam si mi.a zis sa incerc, iti dai seama ca am zis "NU NU SI NU" la inceput dar mama mi.a zis ca am un talent care nu trebuie irosit, si ca dansez prea frumos ca sa nu vada si altii.Tot ce trebuie sa faci tu este sa prinzi multa incredere in tine, dansul este ca un fel de stare a ta naturala, e ca si cum ai vorbi prin miscari. Daca te apuci de dans gandeste.te ca o sa ai cu cine "comunica" prin miscari.Cat despre corp nu conteaza ca nu ai sanioh go on fiecare se dezvolta intr.o anumita masura si nu in marimea sanilor consta dansul.Deci ia.ti inima in dinti si du.te la dans, iti zic din propria experienta.
~>Take careee`!

1 răspuns:
| gm_4249 a răspuns:

Lasa rusinia,daca ai corp frumos si ai talent si iti place de ce sa te rusinezi,,,o sa treaca toate, astias inpite de timp nu-ti fa griji ca o sa scapi de ele,, eu credd ca toti trec prin probleme de felul asta.