| Bianca_4463 a întrebat:

Asi vrea sa cant si sa dansez dar problema e ca nu stiu unde pot sa ma duc ca sa ma auda si sa ma vad toata lume.Astept raspunsuri de la voi dar va rog nu ca bateti joc
Multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un filmulet si pune-l pe youtube, in felu` asta te v-a vedea multa lume, si poate cineva iti va remarca talentul.

Multa bafta`!

| DoDo a răspuns:

Ba faza este unde stai tu in ce oras spune-mi poate te pot ajuta

| Andreea_8406 a răspuns:

Uite aici un site unde poti sa canti www.karaokeparty.com :d

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Si mie imi place de asemenea sa cant si sa dansez, si eu vreau acelasi lucru, daca primesti ceva rs spune-mi si mie te rog, succes:*:*