| Asdfasdefta a întrebat:

Uite ceva ciudat...Afara e senin, se vad stelele, dar nici urma de Luna. Unde e? Ce o opreste sa mai straluceasca si in noaptea asta?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poate e un nor peste ea big grin

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Este pe partea cealalta a pamantuluilaughinglaughinglaughing laughing)

| No a răspuns:

Ori luna e ascunsa dupa o cladire ori nu a rasarit inca...
asa cred eu happy

| Butterfly928 a răspuns:

Poi asta pentru ca maine e semiluna si pe 27 va fi luna alba sau noua asa este pe calendar cel putin asa credwinking

| Asdfasdefta explică:

E ora zece! Cum sa nu rasara? Si apoi eu sunt la tara si cladiri prea mari asa nu sunt... laughing