| bebitzu a întrebat:

Uite la ce m-am gandit acum, nu stiu daca sa mai pus aceasta intrebare. Deci, in ce tara ati vrea sa vizitati? sau ce tara ati vizitat si v-a placut. fundita :X

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Aş merge, cu siguranţă în Franţa. Turnul Eiffel...
Desigur, sunt multe atracţii turistice, dar asta m-ar încânta cel mai mult.
N-am vizitat nicio ţară, costă destul de mult, iar la cei 12 ani ai mei nu am un serviciu, ca să câştig bani.
Pentru mine ar fi bună Italia, pentru că ador spaghetti, dar...big grin

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegia cu siguranta as vrea sa o vizitez.Imi place tara, imi place trecutul ei istoric dar mai presus de toate imi place mentalitatea norvegienilor.Tocmai de aia sunt printre cei mai longevivi dintre europeniwinking

| Cσσкiє a răspuns:

Merci pentru fundiţă.

| Nastia a răspuns:

Am merge in rusia sua china, poate si india.

| LoveAngel223 a răspuns:

Am vizitat Italia in forks si in spania

| pretzel a răspuns:

Eu am fost in Italia unde sunt multe atractii turistice, dar as vrea sa merg si in franta, spania si new york. desigur, ar fi multe altele dar acestea sunt principalele. La cei 13 ani ai mei nu am apucat sa vad asa multe dar sper sa merg unde mi-am propus big grin

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

As vrea sa vizitez India, imi place mie tara asta imi plac traditiile ei, oamenii, muzica in special filmele lorlove struck Fundita?batting eyelashes

| Madeleine94 a răspuns:

As vrea sa merg in germania si sa ma stabilesc acololove struck
asta imi doresc dupa ce termin liceul pentru ca mi se pare o tara placuta si ador atat limba cat si oamenii de acolo:happy
am vizitat mai multe tari hmmm andorra franta ungaria austria Italia si spania unde am stat 2 ani si inca ma mai duc prin vacantehappy

| TaylorMomsen a răspuns:

As vrea sa merg in SUA... Mi-ar placea foarte mult. Sau in Franta.
Am mers in Italia si a fost frumos doar cam multa mizerie...
In schimb plaja din Italia e superba, si apa e foarte curata, iar pizza si spaghetele sunt delicioase ^^.

| szilard45 a răspuns:

As merge in USA, Spania, Pe undeva prin america de sud cam astea mi se par mie cele mai interesantebig grin

| crisa_1520 a răspuns:

Este minunata budapesta, mi-a placut si grecia.nu se comp cu tara noastra sincer. dar imi doresc sa ajung in dubai happy