| catthshshshs a întrebat:

Ce zona din Romania ati vrea sa vizitati sau ati vizitat si v-a placut? Eu stiu, o pestera, un munte, o statiune?happy

Răspuns Câştigător
| Lacramioara_6794 a răspuns:

Cel mai frumos a fost la Cheile bicazului, sau cel putin asa cred eu.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-a placut foarte mult Transfagarasanul. Din tara e greu sa aleg, dar mi-ar placea sa pot revedea Venetia sau Parisul.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Delta! Am fost de cateva ori in Delta, in diferite locatii, si cu cortul si pe ponton si la prieteni, dar orcand m-as intoarce acolo! Pana sa merg in Delta nu-mi placea pestele, acum...sunt specialista in mancare de peste si in maioneza de usturoi, mancarea lipovenilor!

| Razvan a răspuns:

Mi-ar placea sa mai vizitez o data Brasovul. Mi se pare unul dintre cele mai frumoase orase din Romania.La capitolul curatenie are o bila albahee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Statiunea "Olanesti" love struck - este minunat, peste tot oameni primitori si piscine cat cuprindehee hee.

| Sin a răspuns:

Personal mi-a placut foarte mult Bucovina. M-as intoarce acolo cat de curand! Splendit! (ador locurile mai pitoresti)

| Bianca_4346 a răspuns:

Sibiul si Sighisoara. Le'am vizitat de 2 ori.si vreau sa mai merg si in vara asta.

| karellen a răspuns:

Vizitat si placut - multe: Nordul Moldovei, Delta, Muntii Fagaras, orasele din Transilvania. Vreau sa vizitez - Retezatul

| Im.GIulee a răspuns:

Pestera ursilor big grin

| ღKittyღ a răspuns:

Am vizitat o statiune la sinaia casa duca unde este minunattttt am mers acum d e craciun adiac la 19 ani ac eu am implinit 20 de ani pe 3 martie

| Barbie_9607 a răspuns:

Am vizitat Pestera Ursilor.Este cea mai mare pestera din Romania, sau cel putin asa am auzit si este cea mai frumoasa.

| swet girl 22 a răspuns:

Casteleul bran mie mi-a placut fff mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai mult mi-a placut Transfagarasanul cu Lacul Balea, Cheile Bicazului si nordul Moldovei. Vreau sa merg in Maramureshee hee

| AlexaCh a răspuns:

Eu nu prea as vrea sa vizitez ceva foarte mult din Romania, pentru ca oameni din Romania sunt... mie una mi-e rusine ca sunt romanca!
Alt undeva unde am mers, de exemplu in Turcia, nu-mi venea sa cred ca in Turcia era mai frumos, mai curat, nici nu stiu. Am vizitat si nu mi-a placut. Imi pare rau ca nu-ti-am raspuns la intrebare!