| litere123 a întrebat:

Uleiul de măsline ajută la creșterea și întreruperea căderii părului?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de măsline nu face minuni. Cu toate acestea, esențele și ingredientele unor produse pe bază de ulei de măsline ajută la întărirea firului de păr și provin căderea părului.
Uleiul în sine nu sunt sigur dacă are proprietățile unor produse special concepute, dar se prea poate să ajute la diminuarea problemelor.

| Teo29 a răspuns:

Cumpara-ti sapun moale de la Hofigal si spala-te doar cu el pe cap si dupa ChelStop tot de la Hofigal si respecta ce scrie pe el.

| Catalina990099 a răspuns:

În combinație cu alte "ingrediente " formând o mască, Da, poate ajuta.