| okie0 a întrebat:

Ultima sansa sa primiti fundita din parte mea primul care raspunde la intrebare primeste fundita! Intrebarea e :
-Ce face-ti?

Răspuns Câştigător
| Lyndsey a răspuns:

Acum scriu raspunsul la intrebarea ta.Tu ce faci(presupun ca citesti raspunsul la propria-ti intrebare)?batting eyelashes.Te pup.kiss

| okie0 explică (pentru Lyndsey):

Exact si eu te pup ai primit fundita!

| Lyndsey a răspuns (pentru okie0):

Multumesc.:p

8 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Dai funde moca? Asta este un cliseu, sa ai si tu ce face, fundele se castiga pe cate cunostinte ai, nu ca fac bine si gata. funda.

| okie0 explică (pentru CyLvEr):

Asta i parererea ta daca eu vreau sa dau funde ce ai in potriva si in plus de ce te bagi? si aspusul tau nu ajuta cu nimic ori cum.

| Riderx1 a răspuns:

Bine facem....cam plictiseala, da ne descurcamwinking

| okie0 explică (pentru Riderx1):

Imi pare rau ca nu ai primit si tu fundita da pun o intrebare si raspunzi la ea si primesti fundita din partea mea bine?

| okie0 explică (pentru Riderx1):

Raspunde ceva la intrebarea mea ce pot sa fac sa scap de stres si iti dau fundita

| Riderx1 a răspuns (pentru okie0):

Nu-i nimic, las ca poate prind alta datawinking