| Alina2910 a întrebat:

Un alt site de unde pot cumpara culegerea asta...:/ va rog! http://www.superanticariat.ro/......onala/4115

Răspuns Câştigător
| Unec a răspuns:

Am dat foarte multe clickuri si nu am gasit nimic. Imi pare foarte rau. Poti incerca, in oras sa te uiti. Vazui ca e din 2011, eu cred ca se gaseste in oras.

2 răspunsuri:
| Alina2910 explică:

Multumesc oricum! :*

| Primadonnaa a răspuns:

Eu am cartea asta si este foarte bune. O recomand cu placere. Te-as ajuta dar, nu stiu nici un site. O am si eu de la prietena mea care a cumparat-o de la scoala, in urma profesoarei care a facut comanda.