| Geannni a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la evaluare nationala la limba si literatura romana pe internet?

Răspuns Câştigător
| Al3xa97 a răspuns:

Vineri, cand se va afisa si la scoala, deoarece o sa termine de corectat chiar vineri...

3 răspunsuri:
| ToxicDump a răspuns:

Eu nu stiu daca se afiseaza pe net sau nu, dar stiu ca vineri pe la ora 13.30 ma duc la scoala si ma uit pe o foaie si citesc rezultatele ( daca nu is in oras intreb un coleg prin telefon ).

| monia a răspuns:

Am intrebat un profesor de Romana ca se afiseaza peste o saptamana-doua! Bafta!

| ciucuras a răspuns:

24.06.2011(vineri)