| Gabitzaa a întrebat:

Un baiat a vrut sa fie cu mine dar prieteni miai zis ca daca as fi gagica lui toata lumea ar rade de mine si asa ca eu i-am spus ca nu vreau sa fiu cu el... da acum ma simt ciudat dati-mi un sfat ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| Rocsaanna a răspuns:

Sincera sa fiu...cred ca si eu sunt ceva de genul tau(numai ca la mine exista alta problema...la mine prietenii nu zic nimic de ce iubit imi fac sau alte chestii,numai ca daca eu vad la el cel mai mik defect nu pot fi cu aceea persoamna,iar apoi imi pare rau,dar n-am ce face,asta este) eu ti-as spune sa faci ce iti spune inima, cerei thu prietenia daca nu tia luat-o altcineva inainte(daca inima iti spune da) daca iti spune nu atunci asta este alegerea ta, si vei face totul numai dupa spusele prietenilor
FUNDITA big grin

2 răspunsuri:
| albina a răspuns:

Trebuie sa ii ceri iertare. Nu conteaza ce zic altii. Altii s-ar fi luat de tine doar daca te-ar fi vazut nesigura.
Acum, nu cred ca el va mai vrea sa fie cu tine, daca il placi poti sa ii ceri iertare si sa ii ceri tu sa fie cu tine.

| Zoey4 a răspuns:

Nu ar trebui sa ma bag dar.
gabi!waiting
de cate ori sa.ti zic ca e cel mai mare RETARDAT?!raised eyebrows