| Luiza_2688 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai simt atat de singura? Vreau mai multi prieteni sa ies sa ma distrez dar parca toata lumea ma ignora si nu vrea sa aiba de-a face cu mine. Dati-mi un sfat va rog

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! in primul rand daca prietenii tai te ignora inseamna ca nu sunt de nasul tau si se cred prea superiori fata de tine. Sincer mai bine fara prietenii decat cu niste pretenii dastia.Incearca sa cunoasti persoane noi care te accepta asa cum esti.

| danycosty a răspuns:

Incearca se te bagi in vorba cu ceilalti. Poate celorlalti nu le place atitudinea ta.Vezi cum se comporta si incearca sa-i copiezi cat de cat.Sunt multi cei ce ignora pe cel diferit de el.Cand or sa inceapa sa vorbeasca cu tine mai mult, poti sa te comporti normal pentru ca daca isi vor da seama ca esti o persoana de treaba, te vor accepta.Succes!

| basexcu a răspuns:

Probabil esti grasa!

| Luiza_2688 explică:

Basexcu eu am cerut un sfat nu sa ma jignesti.