| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat din scoala mi-a dat poke pe facebook si se uita mai insistent la mine in ultimul timp. Poate insemna ca ma place? Sa ii dau poke back?

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Vrea sa-ti atraga atentia cumva si nu vrea sa se riste prea mult cu un mesaj, Da-i poke back daca iti place si tie de el, poate asta in va convinge sa faca un pas mai concludent.

| Lavii007 a răspuns (pentru arysa):

Multumesc de sfat. Imi place, de aceea am intrebat

| Cr1st1ii a răspuns:

Ca ti-a dat poke, asta nu inseamna ca ar putea fi ceva. poate a facut-o doar asa din prietenie.

| Lavii007 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Nu ne cunoastem, doar din vedere...

| Cr1st1ii a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate ca lui ii plac baietii.

| Lavii007 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Apropo, sunt fatabatting eyelashes