| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Hey! de un timp imi place de la scoala un baiat si cred ca si el ma place, se uita mult la mine... dar nu intra in vorba cu mine. nici pe facebook.sad... ce sa fac? nu vreau sa fac eu primul pas.sau poate asta vrea el?

Răspuns Câştigător
| ndc a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el. E in aceeasi clasa cu tine?

| Blueblueblueeah67 explică (pentru ndc):

Pai nu.doar e in scoala cate-odata.

2 răspunsuri:
| domnulgoe a răspuns:

Hmmm...o adevarata enigma.ce poti sa faci cand iti place de cineva? din punct de vedere hormonal,daca esti baiat,o sa te trezesti cu o,,bestie"in pantaloni. daca esti fata,o sa simti cum se scurge usor pe picior in jos, un lichid caldut, dar pe moment nu realizezi.si ca in orice situatie, exista si exceptii.AM ZIS!