| Biancabiibiii a întrebat:

Un baiat face anumite gesturi catre mine care imi arata oarecum ca ii sunt draga, mi-a oferit martisor de 1 martie, floare de 8 martie, e atent cu mine, imi zambeste, si nu stiu cum sa interpretez urmatorul lucru: avea nevoie de niste documente de la o prietena, si m-a sunat pe mine sa ii spun ei ca are nevoie de acele documente, dar inca socializeaza cu fosta! Sunt sigura ca puteti sa ma ajutati mai bine cu parerea voastra! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Tpeuuuu99 a răspuns:

Ti-a aratat ca te place, prin aceste gesturi, eu sunt baiat si stiu cum ewinking, parerea mea... Daca si tu il placi, arata-i asta... big grin
Funda daca vreii... big grin :*!

1 răspuns:
| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Comporta-te normal si asteapta sa vezi ce vrea de la tine. Daca il placi da-i de inteles asta.