| adydinamovistul10 a întrebat:

Ieri fiind 1 martie am oferit unei fete care o iubesc din tot sufletul o floare si un martisor,dar din pacate ea nu ma iubeste,dar totusi mi-a acceptat darurile,oare e vreun semn bun? ce sa fac mai departe, nu vrea sa fie cu mine,cum sa o conving sa fie cu mine,ce sa ii mai spun? va rog ajutati-ma, ofer fundita!happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Faptul ca ti-a acceptat floarea si martisorul inseamna ca totusi nu e indiferenta fata de tine, mai las-o un timp apoi incearca din nou, poate va accepta

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este un semn de bun simt ca ti-a acceptat, dar asta nu inseamna nimic mai mult.
Daca ea nu te vrea, nu insista, pentru ca risti sa te refuza categoric, mai bine nu forta lucrurile si daca iti permite incearca sa fii totusi in apropierea ei, sa o ajuti daca are nevoie de sprijinul tau, mai mult nu poti face.

| CandyTetris a răspuns:

Probabil e doar o fata cu mult bun simt si nu voia sa te jigneasca.Hope I helped.happy

| beastboy84 a răspuns:

Eu cred ca orice fata acceptahappy sa stii, nu inseamna neaparat ca a inceput sa te placahappy

| Corina2016 a răspuns:

Evenso sincer nu cred ca e un raspuns bun!
Ady tu ar trebui sa ii faci un serviciu gen carai ghizdanul sau duo pn acasa ...si cand sunteti voi doi incearca sa fii mai romantic, intreab-o pentru ca iti v-a spune ceva... si totusi incearca sa o bagi in seama in timp ce esti cu prietenii sau apropiati! Sper sa-ti fie de ajutor