| GeorgianaDragus a întrebat:

Buna TPU kiss
Am nevoie de parerea voastra sper sa ma puteti ajuta cu un sfat.
O prietena din clasa alaturata mi-a spus ca are un coleg care isi cauta prietena[noi ne cunoastem de mult si suntem prieteni fff buni si e simpatic]. Ea l-a intrebat ce parere are despre mine si a spus " e draguta" si a spus ca daca as vrea sa incercam sa fim impreuna, sa vedem cum ne intelegem si daca nu merge intre noi sa raman in continuare prieteni.
Voi ce spuneti, sa incerc? Eu nu sunt sigura de sentimentele mele[am 14 ani] dar m-am atasat mult de el simt ca l-as putea iubi...
Siii... el e coleg cu fostul meu prieteni care ieri m-a parasit pentru fosta[m-a sunat sa-mi zica ca ramane cu ea pentru ca el era cu amandoua in acelasi timp si eu nu am aflat numai aseara].
Credeti ca el m-ar putea ajuta sa il uit pe fostul?sad
SI daca cumva o sa accept sa fim impreuna, cum sa ma port cu fostul?
Inca o intrebare si gata >:" : credeti ca e o problema faptul ca e mai mic decat mine?
Funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

La intrebarea daca te ajuta sa-l uiti raspunsul este cui pe cui se scoate.Dar cu cat este mai mic ca tine daca tu ai 14? el are 9-10?

| Dobitoc a răspuns:

Ok, termenul pentru "mai mic" este "mai scund" la inaltime.

| GeorgianaDragus explică:

Ma refer la inatime