| ElenaDianaa a întrebat:

Un baiat m. a intrebat acum 1 luna -2 daca vreaus a fiu cu el, nu prea vorbisem cu el inainte decat 1 data pe mess si mi s. a parut prea brusc(mai ales ca a avut si atatea prietene...)I.am spus ac mai ma gandesc, steatea doar la mine in clasa pe tema ca a venit la un prieten si in fiecare seara imi trimitea mesaje etc.Totusi nu am acceptat(el nu prea a mai vorbit cu mine, ne cam evitam), dar acum vreau sa fim impreuna am auzit ca el inca ma place( nu stiu ce sa cred)Daca il invit sa mergem la un film ceva, va parea prea ciudat sau ce alte idei mai aveti?big grin

5 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Du-te la el si spune-i ce simti spune-i ceva de gen sal [cum il cheama] ce mai faci? mai tii minte cand miai cerut prietenia am fost o proasta ca nu am acc ideea e ca acum imi place mult de tine si vreau sa fiu cu tinelove struck vrei sa iesim la un film undeva?>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sal inviti la un film sau undeva, dar nici eu nu cred ca o sa dureze mult.sad unii baieti vor doar sa se joace cu sentimentele fetelor si cand se asteapta mai putin, le dau papucii. sper sa nu fie asahappySUCCES!

| mirabela26craiova a răspuns:

Pai ew cred ca daca insista atath si ink te mai place ar trebui sa-l inviti la un suc sau un film...ca in ziua d azi si fata invita baiatul.nu mai suntem pe timpul bunicilor.si daca tot asa o sa faci pan la urma poti sa-l pierzi.Sukkes! funda?

| Oana_9216 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar cred ca baiatul este chiar indragostit de tine daca te i-a asa de brusc dar iti dau un sfat nu cred ca o sa fie ceva serios relatia voastra pentru asa fac baietii se joaca cu sentimentele fetelor la inceput de face sa crezi ca, chiar te iubeste apoi se plictiseste si te lasa balta.winking

| ElenaDianaa explică:

O sa-mi afc curaj si o sa.l intreb blushing sa vad daca ma tine