| ElenaDianaa a întrebat:

Am nevoie de un sfat!

Un baiat m. a intrebat acum 1 luna -2 daca vreaus a fiu cu el, nu prea vorbisem cu el inainte decat 1 data pe mess si mi s. a parut prea brusc(mai ales ca a avut si atatea prietene...)I.am spus ac mai ma gandesc, steatea doar la mine in clasa pe tema ca a venit la un prieten si in fiecare seara imi trimitea mesaje etc.Totusi nu am acceptat(el nu prea a mai vorbit cu mine, ne cam evitam), dar acum vreau sa fim impreuna am auzit ca el inca ma place( nu stiu ce sa cred)Daca il invit sa mergem la un film ceva, va parea prea ciudat? Oare ii va rani orgoliul rolling on the floor?

3 răspunsuri:
| bia_6925 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si miehee hee...da pana la urma am reusit sa fiu cu el.

da cred ca e ca daca mai vb mai iesiti pe undeva.stiu eu?hee hee

| JustDanutza a răspuns:

In primul rand du-te vorbeste cu el. daca da semne ca inca te place atunci fa o miscare.bate un apropo sa iesiti la o plimbare, suc etc. daca observi ca nu i mai place de tine nu are rost sa insisti.incercarea moarte n-are.succes

| Anykissyou a răspuns:

Daca te place cu siguranta va accepta...tu ai incredere in farmecul tau si totul o sa vina de la sine happy