| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ma tot invita sa ne intalnim, dar eu nu vreau si nu stiu cum sa il refuz fara sa ii zic nu in fata ca sa nu se supere. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai ieshi cu el si incearca sa-l faci sa intzleaga ca tu iti dorestialtceva, spune-i asta cu blandetzehappy
Dar daca tu nu vrei sa ieshi at trm un sms sau vb cu el p mess, ca si cand ai fi afara cu el, fal sa intzleaga ca vrei altceva.happySi asa sunt sigura ca te va lasa in pace.
Sper ca te-am ajutat:*:*:*multa bafta:*:*:

3 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Du-te la prima intalnire.
Cand te mai cheama a 2-a oara ii spui ca nu ai simtit nici o atractie si ai terminat problema.
Iar el daca e baiat diplomat, te va intelege.

| medgirl a răspuns:

Nustiu daca e bine,dar eu mereu am pretexte gen: sunt ocupata,azi merg undeva,sunt bolnava, sunt obosita, si tot asa pina intelege singur ca nu vreau sa ies cu respectivul.

| Aesir a răspuns:

Daca tu chiar nu intentionezi sa ii zici clar ca nu, ai putea veni cu pretexte ca nu poti, gaseste tot felul de motive pentru care nu poti, ori ca ai prieten, ori ca esti prea ocupata, chestii din astea happy