| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat vrea sa fiu pr lui dar eu nu stiu sa sarut(french)credeti ca mai vrea sa fim impreuna daca nu stiu sa sarut? alle

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Bun, daca te palce te accepta asa, stai linistita ca nu e asa grav, nici eu nu stiam la inceput si mi-era rusine, dar totul vine de la sine, normal k va mai dori sa fie cu tine, daca chiar te placewinking

| monyk a răspuns:

Bun, daca te place te accepta asa, stai linistita ca nu e asa grav, nici eu nu stiam la inceput si mi-era rusine, dar totul vine de la sine, normal k va mai dori sa fie cu tine, daca chiar te placewinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Normal...nu cred ca are mare importanta chestia asta pentru el...gandeste'te ce frumos...primul tau sarut o sa fie cu el big grin ...si de unde ai scos'o ca nu stii? pana nu incerci n'ai de unde stiiwinking

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea nu modul cum saruti conteaza pentru un baiat ci persoana ta conteaza, daca nu stii vei invata, nu trerbuie sa faci din acest lucru cine stie ce, totul in viata se invata, nimeni nu s-a nascut perfect.

| ailin a răspuns:

Stai calma ca te invata el si nu o sa si dea seama ca tu nu sti trebuie doar sa fi relaxata si sa il lasi p el sa faca primul pas

crede ma pe cuvant ca si la mine a fost la fel dar nu si a dat seama niciodata ca a fost primul sarut french

credea ca am ceva experientabatting eyelashes

| gabitzu_8696 a răspuns:

Of stai linistita asta vine de la sineoh go on
Ninemi nu se naste invatat deci nu-ti face griji toate am trecut prin faza asta oare ce o sa zica daca afla ca nu stiu sa sarut.

| bugmafia a răspuns:

Da tu chiar crezi ca e chiar asa de important acest detaliu? orice se invata.ca si mersul cu bicicleta ti se parea greu sa te dai cu ea. te place cu adevarat nu va fi nici o problema. e doar de vrajeala sau nu vrea sa fiti prieteni cu adevarat va gasi acest motiv pentru care sa nu te accepte dar in rest... nu-i nici o problema.

| marius_6525 a răspuns:

Cand te saruti big grin totul vine de la sine (bineinteles depinde si cum te saruta acea persoana)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca asta e buna! El te-a placut pentru felul tau de a fi, nu pentru ca stii sau nu sa saruti. Normal ar trebui ca tu sa nu ii zici ca nu stii sa saruti. Deocamdata accepta prietenia lui, apoi cand va veni momentul sa va sarutati, sopteste-i ca nu stii si ca ai vrea ca el sa te invete. O sa i se para "amuzant" dar cu siguranta va vrea sa te invete. Crede-ma... asa mi s-a intamplat si mie prima oara. Nu e atat de greu. Trebuie doar sa te lasi dusa de val.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu s-a nascut invatatbig grin toti mai avem cate ceva de invatat...si de ce nu ar vrea sa fie cu tine daca nu stii sa saruti?[hai ca ma faci sa rad rolling on the floor)]...bineinteles ca vrea sa fie cu tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oho, ba din contră, o să ardă de nerăbdare să te învețe. happy