| Fechete_Florin_1993 a întrebat:

Un coleg ma ameninta ca o sa ma bata la scoala.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| hhhapciuuu a răspuns:

Si pe mine m-au amenintat multi asa. am chemat-o pe mama sa vina in timpul orei lor cat o au cu diriga, sa intre si sa ii zica tipului ca daca mai ridica ochii la mine macar il da pe mana politiei si chestii de genu. acum ii e frica si sa treaca pe langa mine laughing fa si tu ceva de genu '

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Esti din Craiova? Eu zic sa iti iei un aparat din ala cu electrosoc, sa vezi ce 'il scuturi' bine!

| OldSoul a răspuns:

Sa il ameninti ca il bati tu primul la scoala.
Vorba aia, cui pe cui se scoate.

| ywar a răspuns:

Pe bune? Eu v-as exmatricula pe amandoi timp de 3 ani fara drept reinmatriculare. Asa. sa vedeti si voi ce bine e sa pierdeti 3 ani din viata pe tusa. V-ati mai bate pe urma sau v-ar mai arde de amenintari? Nuuuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa eviti sa te bati! Totusi, in unele cazuri trebuie sa stii sa te aperi. Mama ta nu va fi mereu langa tine. Iti voi trimite un video care te invata niste chestii de baza din lupta de strada:
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns utilizator avertizat
| Fechete_Florin_1993 explică:

Dar el este mai mare decat mine si ma-sa e directoare la scoala la care sunt.