| antoniu a întrebat:

Un cuplu se iubeste foarte...
Ea/El iese cu prietenii/prietenele la club, iar iubita/iubitul lui/ei ramane acasa si ii se face rau, el/ea neputând sa mearga acasa la cel caruia i s-a facut rau: Cum reactioneaza cel/cea care e la club?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In mod normal ar trebui ca cel care e la club sa mearga acasa sa aiba grija de partener, dar in ziua de azi dragostea nu prea mai presupune sa ai si grija de celalalt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna rau, ca daca e vb de o raceala sau o diaree asta e.

Daca e o chestie mai serioasa atunci iti bagi picioarele in el de club

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel din club, daca iubeste pe cea de acasa o suna, sau ii da un mesaj, din cand in cand, incercand sa nu o deranjeze, si sa vada daca totul este bine si oke acolo. Daca vede ca nu raspunde, incepe sa isi faca griji si se duce imediat acasa.

| R0R0 a răspuns:

Cel ce este la club, să lase tot clubul acolo si să vina acasa la partener/ă.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cel care e la club ia primul taxi si se duce acasa la cel pe care il iubeste.