| KiSS_4146 a întrebat:

Un expert TPU se alege de alti utilizatori?
de exemplu daca un utilizator are multe fundite si peste 2 luni de TPU si nimeni nu il alege va mai fi expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Uneori expertii se aleg dupa opiniile noastre.
pentru a afla mai multe despre acest titlu citeste: www.gabriella9.home.ro

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Anna, decat sa ajungi aici expert, mai bine te dai cu capu de pereti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din pagina ta, în partea stângă, scrie: Blogul nostru și al vostru.
Clic pe el și vezi cum un user ajunge expert.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si parerea comunitatii conteaza, dar adminii au oricum ultimul cuvant in desemnarea "expertilor"...