| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Un film dragut si pentru mine?

Răspuns Câştigător
| JustSmileK a răspuns:

Preferi un gen anume? Eu ultima data am vazut Scary movie 5. Sau 21 and over thinking

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru JustSmileK):

Nu conteaza genul cum e 21 and over? De groaza?

| JustSmileK a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

Nu, este comedie tongue. Daca vrei horror iti recomand Sinister sau The woman in black thinking

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru JustSmileK):

Mersi happy Cred ca cel mai horror film mi s-a parut Cartea mortilor pana acum

| JustSmileK a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

L-am vazut si eu acum cateva zile laughing, dar a fost si foarte scarbos. Prea mult sange. :-s si Dead silence e destul de dragut.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru JustSmileK):

Liniste mortala deja m-a speriat titlullaughing)

| JustSmileK a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

laughing) E foarte tare, are o idee originala fata de celelalte filme tongue

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru JustSmileK):

Cati ani ai? intreb asta ca sa stiu daca te uiti si la filme cu adolescenti

| JustSmileK a răspuns (pentru asdfcffcvgvv123):

Am 21, dar da, ma uit si la alea big grin. Dar ti-as recomanda mai degraba niste seriale. Acum ma uit la 90210 si e foarte tare, ar mai fi si Gossip girl sau One tree hill, dar asta ultimul este mai mult drama.

| asdfcffcvgvv123 explică (pentru JustSmileK):

Am vazut Sinister si mi s-a parut putin aiurea pentru ca nu am inteles finalul.Tie cum ti s-a parut

12 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Sper sa-ti placa lista de mai jos, doar astea mi-au venit in minte.happy

Army Of Darkness
Re-Animator
Braindead
Night Of The Living Dead
The Return Of The Living Dead
Day Of The Dead
Bubba Ho-Tep
Hellraiser
Phantasm
The Thing
The Fly
They Live
Dawn Of The Dead
Bad Taste
The Purge
An American Werewolf In London
Suspiria

Vizionare placuta!

| DiannaaMiha a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=0piFZXT8Zxo&feature=youtube_gdata_player
uite aici trailler-ul daca iti place filmul il cauti pe net...eu ador filmul asta sper sa-ti placa si tie...

| Bianca_Iordache_1978 a răspuns:

Prison Break estevorba despre doi fratii care vor sa evadeze din inchisoare iar mai mult nu spun ca o sa vezi.