| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un medicament ce îl poți găsi la farmacie fără rețetă, pentru învățat? De ex. Adrafinil Modafinil Piracetam etc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De medicament "pentru invatat", nu am auzit sa existe, dar stiu ca, voiinta ajuta, cu siguranta.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Si memo plus dar trebuie sa le iei pentru cateva luni ca sa aiba efect.

| Laariss a răspuns:

OMG? toate sunt tratamente NPI, nu de alta dar provoacă dependenta. In caz că nu știi caută pe net. Pune mâna și învață, nu ai altceva mai bun de făcut. De distracție o sa ai timp întreaga viață, ba chiar și după școală.

| VasileDumitrescu a răspuns:

Iti recomand sa citesti mai intai despre cele enumerate mai sus, deoarece e esential sa stii care te ajuta si care nu in ce ai nevoie.
Iti recomand blogul Nootropice Romania unde ai sa gasesti cam toate informatiile despre orice nootropic ( asa se numesc suplimentele de care zici). https://nootropiceromania.wordpress.com/