| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Un pierce in limba.Am auzit ca nu doare cand iti dau gaura asa e? Eu mai am unul in spranceana si am dat singura gaura nu mi s-a intamplat nimic. Iar pe net sunt unele riscuri de iti lasa gura cascata si unele te linistesc.Tot ce vreau sa stiu e ca am auzit ca trebuie sa lasi perfuzoru 2 minute in limba si apoi sa bagi cercelu, am cercel de plastic, gaura trebuie data inclinat ca sa nu stea cercelu drept, trebuie sa dau gaura pe langa ata... ce spuneti de toate chestiile astea? Vreau doar sa-mi spuneti si voi o parerehappy

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Si sora mea are.Nu a durut-o tare dar mai bine iti face cineva care a mai facut si vede mai bine la tine in gura decat tu in oglinda.