| cristianorudi7 a întrebat:

Un prieten de-al meu vrea sa isi bage windows 7, acum are xp, dar ii spune in felul urmator:
This installation disc isn't compatible with your version of windows. To upgrade, you need the correct installation disc. For more information, check your computers system information. To install a new copy of Windows, restart (boot) your computer using the installation disc and then select custom (advanced).

Puteti sa imi spuneti ce solutie sa aleaga astefl incat sa rezolve problema? Mersi mult

1 răspuns:
| Dabija_Stefan_1996 a răspuns:

Acolo spune ca discu nu e compatibil cu versiunea windowsului pe care il ai acum, trebuie sa ii faci upgrade la windows, acum poate nu e compatibil PCul cu windows 7... uitate pe net la cerintele de instalare si vezi... poate e de la asta, si cel mai sigur, fa un upgrade la windows xp baftawinking