| Alinnnnnna a întrebat:

Un prieten si-a pus status ca este extrem de fericit pe facebook,eu vreau sa scriu ca unul cind cu adv e fericit nu afiseaza asta pe facebook, aveti vreo idee mai buna? funda!

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

E o vorba, suna cam asa:
"Omul prost se lauda cu ce nu are, pe cand omul destept neaga si ce are".

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| PlayWithMe a răspuns:

Va veni ziua in care facebook va disparea, eu imi doresc asta in fiecare zi.Nu suport asa ceva, daca nu exista facebook, viata noastra era mai linistita.Numai cand vad pe facebook "in relatie cu x" sau cand incep toti sa vada poze cu tine in toate camerele.De ce sa nu incercam sa traim viata asta firar ea sa fie? Ne pierdem timpul pe net si majoritatea ajung sa se pupe prin webcam...

| IoanaZpp a răspuns:

Trebuie sa-i spui ca sentimentul asta de fericire nu se poate explica pe un site de nici o persoana, la fel ca si celelalte sentimente, acest sentiment se simte nu se explica sau se scrie pe un sitewinking

| klauss25 a răspuns:

Fericirea nu se striga in gura mare, nu se posteaza pe facebook, nu se urmareste pe twitter, nu se trimite mass pe mess, nu se filmeaza si se urca pe youtube. fericirea se traieste. se simte. in spatii mici, alaturi de el/ea. se impartaseste in cercuri stranse de prieteni. cei mai buni prieteni. fericirea este un timbru foarte vechi care nu sta in clasor alaturi de celelalte timbre...