| NanaBaby a întrebat:

Un prieten mi-a facut pierce astazi. Ma pot infecta?! Ce pot face sa se formeze gaura mai repede? Funda love struck.

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Stiu doar ca daca se infecteaza trebuie sa dai cu apa oxigenata daca ti-l faceai in oras iti dadea o substanta cu care trebuia sa te dai 2 zile ca sa nu ti se infecteze, sper sa fie bine si sa nu ti se infecteze. apropo unde ti-ai dat? in buric?

| annelie a răspuns:

Unde este pierce-ul?
vrei sa iti acoperi gaura sau sa o faci mai mare?
da, te poti infecta dar depinde de situatie
raspunde la intrebarile de mai sus sa vad daca pot sa te ajut mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ti-ai dat?

| NanaBaby explică:

In buza.