| Bubbchac a întrebat:

Un reprezentant Avon sau Oriflame? Am 14 ani si as dori sa strang o suma rezonabila de bani pana la incheierea anului scolar ( 14 iunie ). Multumesc anticipat! Dau funda.

4 răspunsuri:
| ClassyAsFuck a răspuns:

Avon...si mama lucra la Avon si facea ff multi banishori

| OriflameOportunity a răspuns:

Eu am 15 ani. Am fost la mai multe firme, tot sa imi indeplinesc vise si sa strang bani. nu am reusit. acum sunt la oriflame si banii se aduna, tot mai multi. foaaarte multi happy hai sa iti zic mai multe pe mess denisaoriflame@yahoo.com

| GeorgiaIone a răspuns:

Ceau! Eu sunt reprezentant Avon. Daca ai nevoie de detalii poti da add la lungu_ionela2003@yahoo.com sau imi poti lasa id tau.

| trixicrissy a răspuns:

Avon.