| vlad789 a întrebat:

Un site carepot invata parkour dau funda!

4 răspunsuri:
| spinake a răspuns:

Www.traceurs.ro/forum citesti acolo si o sa gasesti tot ce vrei

| AlexIronIc a răspuns:

Tu trebuie sa stii definitia parkour-ului si restul inveti singur.nu trebuie sa scoti timp record

| яãZẄãn3Ľ a răspuns:

Scrie pe YOUTUBE : Learn Parkour si acolo te uit si o sa inveti. Bafta multa

| Twaste a răspuns:

Daca doresti sa te apuci de parkour sau freerunning te asteptam la Prima scoala din tara care ofera asemenea cursuri avand ca profesori 2 dintre cei mai vechi din tara practicanti . Mai multe detalii la www.reborned.ro