| DonMecanico a întrebat:

Un site unde pot comanda online crema Mibazon? dar sa fie mai ieftina big grin =)

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Am cautat pe google unde poti comanda aceasta crema, fa-ti cont si incearca sa comanzi de aici http://www.veterinara.ro/Mibazon%20unguent, succes

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu are rost sa dai comanda la asa ceva, mai ales ca poate fi si mai scumpa pe net. Se gaseste la absolut orice farmacie veterinara si costa pana in 10lei daca tin bine minte. Se cumpara frecvent deci nu e ciudat sa intrebi despre asa ceva, e ca si cum ai cumpara pentru prima data prezervative sau asa ceva laughing
Apropo, daca o vrei pentru cosuri iti distrug visele si iti zic ca nu e buna pentru asa ceva.

| DonMecanico explică (pentru Mangustă):

Nu imi este rusine sa cumpar asa ceva, dar la mine in cartier este doar o farmacie veterinara in care este inchisa de ceva timp, si de aceea vream sa comand pe net, da am observat ca e mai scumpa, da pentru cosuri este, dar dc ai o parere proasta despre acest Mibazon? eu am citit foarte multe pareri, sfaturi, si 95 % au zis ca le-a trecut rapid cu mibazon, incercand si ei alte creme si nu le-au trecut, dar cu mibazon da, si 5 % care nu s-au tinut de tratament (14 zile ) pana la capat, sau ca nu le-a dat rezultate.