| Johnny_3797 a întrebat:

Un SMS felicitare de ziua de nastere a mamei iubitei mele. Ceva ce poate sa o inpresioneze si ceva frumos. Funda si Voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Andreea_6422 a răspuns:

Va doresc un sincer "La multi ani", sper sa fiti fericita si implinita.Imi doresc ca acest mesaj sa va bucure pentru ca sincer va sunt recunoscator in multe privinte, cum ar fi, hmmm, fiica dumneavoastra!" big grin

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Poti sa-i trimiti un S.M.S. in care sa scrie :

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani!

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes