| AneMarie94 a întrebat:

Un student la psihologie imi poate împartasi cateva sfaturi sau experiente? Mi-as dori sa ma inscriu anul viitor, desi inca nu m-am decis pentru specializare pe care o voi alege.

1 răspuns:
| 1WizKhalifa a răspuns:

Am pe cineva la psihologie și mi-a povestit următoarele: au fost duși intr-o școală generala și au făcut niște teste unor copii ce implicau întrebarea "Ce coleg nu-ti place?", au făcut testele și câțiva copii erau "favoriți" la întrebarea asta, acum treaba ei a fost sa le explice de ce sunt ei defavorizati cu condiția reala ca ar putea sa-i facă sa sufere. Gândeste-te tu cum ai proceda intr-o astfel de situație pentru ca o sa întâlnești.