| DemonvsAngel a întrebat:

Un tip se uita la mine tot timpul si l-a intrebat pe colegul meu cine e bunaciunea referindu-se la mine si tot timpul cand trece pe leanga clasa noastra il cheama pe colegul meu care imi zice sa ii umplu sticla, iar eu trec pe langa el si isi aranjeaza parul! Ajutor! Ce inseamna am nevoie de raspunsuri rapide si detaliate deoarece am o petrecer si vine si el.

Răspuns Câştigător
| Cr1zzu a răspuns:

Nu prea stie baiatul sa se faca simntit se vede clar ca ii place de tine si ar vrea sa vorbiti chestia cu,, cine este bunaciunea,, este doar pentru al observa tu nu stiu ce sa zic....incearca sa socializezi sa vorbesti cu el poate chiar este un tip d treaba si...nah succes in continuare

2 răspunsuri:
| AleXisAleXis a răspuns:

Ii place de tine.

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Ca e si greu sa iti dai seama laughing Evident poate ii place de tine. Si nu inteleg la ce ai,, teama" asta ...adica, daca va duceti amandoi la aceeasi petrecere care e problema? A, da...si daca a zis,, cine e bunaciunea? " nu te gandi ca baiatu' e indragostit de tinelaughing Deci ti-am zis, probabil ii place de tine. [la cum a sunat intrebarea ta probabil nu ai mai mult de 13-14 ani, nu? :* ]